806

O nás

AGT servis

  • Firma AGT servis vznikla v roce 1996 a rychle se díky mravenčí píli, spolehlivosti, nízkým cenám při vysoké kvalitě práce i bohatým teoretickým a především praktickým zkušenostem čerpaných od roku 1993 vypracovala do dnešní podoby.
  • V dnešní podobě je naše firma schopna zajistit prakticky všechny služby v odvětvích plynárenství – topenářství – vodoinstalatérství a ve všech oborech, které přímo i nepřímo souvisí se zaměřením firmy. Projektová dokumentace, revizní zprávy, záruční a pozáruční servis stejně jako poruchová služba, kompletní dodávky „na klíč“ nebo prodloužené záruční lhůty apod. patří k širokému spektru našich služeb. 
  • Vzhledem k profesionální vybavenosti a kvalitě našeho týmu, jsme schopni pracovat téměř se všemi materiály a výrobky používanými v našem o oboru pro jakékoliv odvětví. Díky této možnosti není pro naši firmu překážkou splnění jakéhokoliv Vašeho přání. Od opravy kapajícího kohoutku nebo výměny elektrické pojistky až po zřízení jakýchkoliv rozvodných soustav pro Váš byt, dům, halu nebo továrnu.
  • Firma je schopna díky neustálé studii tuzemských a zahraničních výrobců a pracovních postupů se stále zdokonalovat a držet krok s evropským standardem. Používat stále novější technologie a zařízení vedoucí ke snížení pořizovacích nákladů, zvýšení životnosti produktů, urychlení montáže nebo vyššího komfortu obsluhy, čímž se nám daří úspěšně uspokojovat i ta nejnáročnější přání všech našich zákazníků.
Osvědčení Technické inspekce ČR
Osvědčení Technické inspekce ČR - rozsah osvědčení
Osvědčení plynové a elektro spotřebiče Brano - MoraTop
Osvědčení elektro spotřebiče Bosch - Junkers
Osvědčení plynové spotřebiče Bosch - Junkers