806

O nás + osvědčení

AGT servis

  • Firma AGT servis vznikla v roce 1996 a rychle se díky mravenčí píli, spolehlivosti, nízkým cenám při vysoké kvalitě práce i bohatým teoretickým a především praktickým zkušenostem čerpaných od roku 1993 vypracovala do dnešní podoby.
  • V dnešní podobě je naše firma schopna zajistit prakticky všechny služby v odvětvích plynárenství – topenářství – vodoinstalatérství a ve všech oborech, které přímo i nepřímo souvisí se zaměřením firmy. Projektová dokumentace, revizní zprávy, záruční a pozáruční servis stejně jako poruchová služba, kompletní dodávky „na klíč“ nebo prodloužené záruční lhůty apod. patří k širokému spektru našich služeb. 
  • Vzhledem k profesionální vybavenosti a kvalitě našeho týmu, jsme schopni pracovat téměř se všemi materiály a výrobky používanými v našem o oboru pro jakékoliv odvětví. Díky této možnosti není pro naši firmu překážkou splnění jakéhokoliv Vašeho přání. Od opravy kapajícího kohoutku nebo výměny elektrické pojistky až po zřízení jakýchkoliv rozvodných soustav pro Váš byt, dům, halu nebo továrnu.
  • Firma je schopna díky neustálé studii tuzemských a zahraničních výrobců a pracovních postupů se stále zdokonalovat a držet krok s evropským standardem. Používat stále novější technologie a zařízení vedoucí ke snížení pořizovacích nákladů, zvýšení životnosti produktů, urychlení montáže nebo vyššího komfortu obsluhy, čímž se nám daří úspěšně uspokojovat i ta nejnáročnější přání všech našich zákazníků.
Osvědčení TIČR plyn
Osvědčení TIČR plyn - příloha
Osvědčení plynové kotle do 50kW Junkers - Bosch
Osvědčení plynové kotle nad 50kW Junkers - Bosch
Osvědčení elektrické kotle Junkers - Bosch
Osvědčení tepelná čerpadla Bosch
Osvědčení plynové kotle do 50kW Buderus
Osvědčení tepelná čerpadla Buderus
Osvědčení plynové a elektrické spotřebiče Brano - MoraTop